den 27 maj 2017
Dagens namn: Beda, Blenda
Orsa kommun - helt enkelt!

Namn

Förening

Tel.nummer

Adress

E-mail

Bitte Nohrin Jernberg

Ordförande

070-3295592

 

bitte@orsabitte.com

Anita Nääs

Verksamhetschef Vårdcentral Orsa

0250-498828

 

anita.naas@ltdalarna.se

Bigitta Sohlberg

Ordförande HoS-beredning Norra

 

 

bigitta.sohlberg@ltdalarna.se

Bitte Aspevall

Enhetschef kommunen

0250-552397

 

bitte.aspevall@orsa.se

Hjördis Nyström

Hjärt-och lungsjukas förening

0250-42812

Backvägen 11
794 33 Orsa

siljan.sn@hotmail.com

Christina Nordmark

Föräldrarepresentant

 

 

cnordmark@live.se

Gabija Alisauskaite

Ungdomsrådet, Leif

076-2013609

 

alisauskaitegabija@gmail.com

Ing-Britt Alfredsson

Demensföreningen

070-3654559

 

ing-britt.alfredsson@telia.com

Ann Jönefors

PRO

0250-42673

Kungsfågelvägen 1G
794 32 Orsa

 

Knut Andersson

PRO

072-70366 19

Järnvägsgatan 31B
794 30 Orsa

 

Cecilia Jonsson

Avdelningschef vårdcentral

0250-498800

 

cecilia.a.jonsson@ltdalarna.se

Bernt Westerhagen

SPF

070-5086887

 

westerhagen@telia.com

 

 

 

 

 

 

Senast ändrad den 1 juni 2015
Sidan underhålls med webKontroll från Daladatorer